هتل یاس مارینا

هتل ۵ ستاره یاس مارینا در ابوظبی امارات واقع شده. موقعیت شگفت این هتل که نیمی از آن بر بروی دریا و نیمی بر روی خشکی قرار است، به همراه معماری عجیب این هتل که شکل فرمول ریاضی دارد این هتل را در زمره شگفت انگیزترین هتل های دنیا قرار داده.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-1

این هتل به لنگرگاه مارینا که یک تفرجگاه ساحلی است ختم می شود و افتخار دریافت بزرگترین جایزه اتحادیه هواپیمایی ابوظبی که در روز افتتاح، نصیب آن شد را در سوابق خود دارد.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-2

هتل یاس مارینا تنها ۱۵ دقیقیه از فرودگاه بین المللی ابوظبی فاصله دارد و امکانات و خدمات بی نظیری را به میهمانان ارائه می دهد.

این هتل با ۴۹۹ اتاق پذیرای گردشگران از سراسر دنیاست. اتاق های پاک و بدون سیگار این هتل که دارای دکوراسونی شیک و بالکنی باصفا است محیطی پر از آرامش را برای شما به ارمغان می آورد به علاوه امکان صرف صبحانه در اتاق را هم خواهید داشت.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-3

در ۱۲ رستوران هتل غذاهای ملیت های مختلف از جمله ایتالیا، فرانسه، هند، عربستان و ژاپن طبخ می شود.اگر هم مایلید غذاهای دریایی میل کنید به رستورانی برای همین منظور در هتل وجود دارد.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-4

می توانید از فروشگاه هدایا و سوغات و مرکز تجارت هتل هم دیدن کنید و اجناس با کیفیت آن را با اطمینان خریداری نمائید. و اگر پول نقد همرا ندارید وجود خودپرداز در هتل مشکل شما را حل خواهد کرد.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-5

برای مبادلات ارزی هم صرافی هتل آماده ارائه خدمات به شما است.

از اتاق های ویژه هتل می توان به اتاق مخصوص که داری امکانات خاصی برای معلولان است، اتاق VIP، اتاق بی حساسیت و اتاق جلسه با امکانات ویژه جلسات اشاره کرد که می توانید جلسات کاری خود را در این اتاق برگزار کنید.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-6

با وجود خدمات خشک شویی، لباس شویی، خدمات کفش و واکس و اتو کشی در هتل می توانید همیشه تمیز و مرتب باشید و دیگر نگران پاکیزگی و آراستگی خود در مدت حضورتان در سفر نخواهید بود.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-9

از دیگران امکانات هتل و خدمات آن  می توان به خدمات تهیه بلیط، خدمات ماساژ درمانی، فکس و کپی، پذیرش شبانه روزی، انبار بار و چمدان، خدمات نگهداری از بچه ها، روزنامه، آسانسور وگاو صندوق اشاره کرد.

Yas-Marina-Hotel-formula-one-10

وجود زمین گلف و باشگاه بدن سازی در هتل برای ورزش دوستان موقعیت مناسبی است تا در طول سفر هم از ورزش کردن باز نمانند. اگر هم اهل شنا هستید استخر روباز هتل را امتحان کنید.