سرزمین عجایب دبی

دبی سرزمینی با جاذبه های توریستی و گردشگری بسیار می باشد که برای دیدن تمام مکانهای دیدنی آن باید بارها و بارها به به آنجا سفر کنید. یکی از مکانهای زیبا و جالب در دبی سرزمین عجایب است که کمتر نام آن را شنیده اید دراین نوشته قصد داریم تا این مکان را به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری دبی برای استفاده هرچه بیشتر گردشگران توصیف کنیم.

ajaeb-2

سرزمین عجایب( wonder land) را بین روستای توریستی البوم و کریک پارک و در نزدیک پل القهرود خواهید دید . مشاهده سقف های زرد نارنجی قرمز آبی و صورتی پارک از فاصله دور قطعا آنچه که در ذهن شما تداعی می شود داستان افسانه ای آلیس در سرزمین عجایب است اما این دیگر افسانه نیست بلکه حقیقتی است که شما به آن قدم گذاشته اید. این پارک یکی از اعجاب انگیز ترین و پر بازدیدترین پارک های خاورمیانه است که تجربه یک بار آن کافی است تا شما را برای سفر های بعدی به این مکان وسوسه کند.

ajaeb-3-1024x768

در بخش شاتل این پارک می توانید یک ارتفاع ۶۴ متری را با یک پرتاب کاملا ایمن در مسافتی حدود ۱۳۰ کیلومتر طی کنید آن هم تنها در مدت زمان دو ونیم ثانیه.

برای کسانی که عاشق سواری با حیوانات هستند شتر سواری فرصت خوبی است تا این بار محوطه پارک را با شتر سپری کنند.

خیابان اصلی، پارک آبی SplashLand و پارک سرگرمی ها و جاذبه ها سه بخش اصلی این پارک هستند که در در زمینی به وسعت ۱۸ هکتار بنا شده اند. امکانات و سرگرمی های بسیاری مطابق تمام سلیقه ها و تمام سنین در این قسمت ها گرد آمده تا رضایت هرچه بیشتر بازدید کنندگان را فراهم کند. پارک آبی هر روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۷ بعدازظهر و پارک تفریحی ساعت ۱۰ صبح الی ۴ بعد ازظهر پذیرای گردشگران و مسافران گرامی می باشد. لازم به ذکر است که روزهای چهارشنبه مخصوص بانوان است.

ajaeb-1

در بخش پارک آبی وجود استخرها و سرسره های آبی فرصت خوبی است تا تن به خنکای آب بسپارید ولحظه های شاد و مفرحی را در کنار دوستان و خانواده سپری کنید و بیشتر از هر زمان از سفر لذت ببرید.

در بخش پارک سرگرمی که قسمت خشک پارک است ابزار بازی بچه ها در فضای سر پوشیده و سر باز وجود دارد که بزرگسالان هم گاهی از آن ها استفاده می کنند.
اگر از آن افرادی هستید که در هر موقعیتی به دنبال خرید کردن هستند باید به آنها مژده بدهیم که مراکز خرید متنوع این پارک کاملا احساس نیاز شما را ارضاء خواهد کرد. فروشگاه های متنوع عرضه مواد غذایی و نوشیدنی و رستوران ها هم برای تامین مواد غذایی مورد نیاز شما آماده ارائه خدمات هستند.

???????????

وجود رستوران ها، مراکز خرید، ابزارهای تفریحی گسترده آبی و غیر آبی در پارک سرزمین عجایب ساعات خوب و خوشی را برای شما بخصوص برای کودکانتان رقم خواهد زد وخاطرات زیادی در ذهن بچه ها به جا می گذارد.