هتل سان اند سند

هتل سان اند سند یکی از هتل های سه ستاره، مناسب و مقرون به صرفه در دبی است که در منطقه ای عالی قرار دارد. این هتل حدود ۵ دقیقه تا برج ساعت فاصله دارد که یکی از جاذبه های گردشگری دبی محسوب می شود.

29145199 29146486

اتاق های این هتل دارای گیرنده ی دیجیتالی است و از تلویزیون صفحه تخت بهره مند است. ورزشگاه های هتل برای توریست های ورزشکار محل مناسبی برای تفریح و سرگرمی است. علاقمندان به شنا می توانند در استخر سر پوشیده ی هتل سان اند سند به شنا بپردازند. در میان هتل های سه ستاره در دبی این هتل شهرت خاصی دارد.

29146496

اتاق های این هتل شامل اتاق های استاندارد، اتاق های بزرگ و خانوادگی و اتاق ویژه ی معلولین می باشد که هر کدام دکوراسیون خاص خود را دارند اما همه مجهز اند. در هتل سان اند سند تورهای گردشگری یک روزه و نیم روزه برگزار می شود که توریست ها می توانند از آن بهره مند باشند

29146472 35827997

هتل دارای رستورانی است که منوی ترکیبی دارد و می توانید انواع خوراکی ها را در آن صرف کنید اما برای میل کردن یک نوشیدنی گرم یا سرد به تریای هتل سر بزنید. فرودگاه دبی تا هتل حدود ده دقیقه فاصله دارد که می توانید پیش از پرواز و رسیدن به فرودگاه با ترنسفر هماهنگ کنید. پارکینگ رایگان نیز در هتل با امنیت تمام وجود دارد.

29146482

در هتل آرایشگاه نیز وجود دارد که در صورت نیاز می توانید استفاده کنید. همچنین خدمات اتوکشی و خشک شویی و لباس شویی نیز ارائه می شود. سرویس ایاب و ذهاب هتل به مراکز رایگان می باشد که طبق زمان بندی است اما می توانید از صرافی نیز در صورت نیاز در هتل استفاده کنید. وجود فروشگاه های معتبر توریست ها را از خرید های سطح شهر بی نیاز کرده است.

29145938 29146498

در صورتی که بخواهید با خودور به دیدار جاذبه های دبی بروید هتل سان اند سند این امکان را برایتان فراهم آورده است.

آدرس: ۳۷th Street, Al Rigga Road, Clock Tower, Deira, Deira, Dubai, United Arab Emirates