هتل سنت جرج دبی

اگر در تور دبی شرکت نموده اید و مایلید هتلی در منطقه دیره انتخاب کنید هتل ۳ ستاره سنت جرج دبی واقع در خیابان الراس در منطقه دیره پذیرای گردشگران دبی می باشد . این هتل سه ستاره دبی معروف به هتل ساحل است

6844654

لازم به ذکر است هتل سنت جرج از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار بوده و در فاصله ۱۵۰ متری از ایستگاه متروی الراس و از فرودگاه بین المللی دبی به اندازه ۱۰ دقیقه پیاده روی فاصله دارد .

20447329

البته یکی از اولویت های گردشگران دبی انتخاب هتلی نزدیک به مراکز تفریحی و خرید دبی می باشد که هتل سنت جرج از مراکز تجاری فاصل چندانی نداشته و از بازار طلا پیاده ۵ دقیقه فاصله دارد .

20447273

اتاق های هتل سنت جرج دبی تمیز و راحت و دارای امکانات اقامتی مناسبی می باشند که دکوراسیونی عالی و طراحی کلاسیکی آن ها در کنار چیدمان مدرن وسایل اقامت در آن را دلپذیر تر می کند .

16797269

همچنین در هنگام استراحت در این اتاق ها از منظره زیبای نهر دبی لذت می برید . در مجموع ۱۴۰ اتاق هتل سنت جرج دبی مجهز به تلویزیون وماهواره , اینترنت پر سرعت رایگان و سیستم تهویه مطبوع و … می باشند که چشم انداز بی نظیری از شهر دبی را در معرض تماشا قرار می دهند .

 

16797406

می توانید در استخر بزرگ هتل سنت جرج دبی آبتنی کنید و یا در سونا و جکوزی به استراحت بپردازید . حتی می توانید به همراه خانواده و یا مهمانان دیگر در بازی بیلیارد شرکت کنید .

20447314

 

قبل از بازدید از جاذبه های گردشگری و گشت و گزار در دبی برنامه گردش خود را از خدمات تورهای هتل بخواهید و با توجه به اینکه هتل به سرویس های حمل ونقل عمومی دسترسی آسانی دارد می توانید به راحتی گردش کنید .

20447282

ترانسفر فرودگاهی نیز به درخواست مهمانان در نظر گرفته شده است . خدمات نگهداری از کودکان نیز برای راحتی والدین در هتل وجود دارد .

رستوران سلف سرویس ، رستوران لبنانی و رستوران تهران هتل سنت جرج دبی با غذاهایی بی نظیر از مهمانان پذیرایی می کنند . با وجود این امکانات بی شک می توان گفت هتل سنت جرج دبی از بهترین هتل های دبی می باشد .

20447301