هتل سوفیتل دبی

هتل سوفیتل دبی هتلی ۵ ستاره در ساحل زیبای جمیرا است که دارای امکانات فوق العاده برای سفر به دبی می باشد. هتل از امکانات کافی رفاهی و ورزشی و سلامتی برای گذران اوقات توریست ها برخوردار است. اتاق های موجود در این هتل بسیار شیک بوده و همه به خلیج فارس اشراف دارند. در رستوران های این هتل می توانید غذاهای مورد علاقه خود را سفارش دهید. این هتل از بهترین هتل های ۵ ستاره دبی می باشد.

در هتل یک صرافی وجود دارد که می توانید با اطمینان کامل، ارز هایتان را چنج کنید. آرایشگاهی که در هتل دایر است برای زیبایی شما ست بنابراین از آن استفاده کنید. استخر روباز هتل در کنار سونا و مرکز آب گرم و ماساژ از جمله امکانات عالی هتل است. افرادی که به بدن سازی شان اهمیت می دهند باشگاه بدنسازی هتل بهترین مکانی است که می تواند به آن ها کمک کند.

این هتل در نزدیکی مدیا سیتی و اینترنت سیتی شهر دوبی و منطقه آزاد Jebel Ali  قرار دارد. پارکینگ این هتل برای کسانی که از خودروی شخصی یا کرایه ای استفاده می کنند بهترین انتخاب می باشد.

سالن جلسه و ضیافت این هتل نیز با امکانات عالی و لوکس در اختیار توریست هایی است که به هدف خاص به دبی می روند.

از بهترین خدمات این هتل می توان به لباس شویی، اتوکشی و واکس کشی اشاره کرد.

امکانات هتل در اندازه ی یک هتل ۵ ستاره است و این یعنی هر نوع امکانی که بخواهید در این هتل ساحلی در اختیار خواهید داشت.

Sofitel Dubai Jumeirah Beach (1) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (2) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (3) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (4) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (5) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (6) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (7) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (8) Sofitel Dubai Jumeirah Beach (9)