فستیوال مراکز خرید دبی

کشور های زیادی در طول سال های اخیر به طور ناگهانی از لحاظ اقتصادی پیشرفت قابل توجهی کرده اند. یکی از این کشور ها که رونق اقتصادی آن به شدت چشم گیر بوده است دبی است. همین دلیل باعث شده است تا سالانه توریست ها و گردشگران زیادی از این کشور بازدید کنند و از امکانات آن استفاده کنند. این کشور نیز برای رفاه حال مسافرین به مرور زمان به امکانات گردشگری توجه بیشتری کرده است تا بتواند این مقدار گردشگر را راضی و خوش بین نسبت به این کشور حفظ کند.

23

برنامه های متعددی در طول سال برگزار می شود تا دلیلی باشد برای این که مسافران به این کشور بیایند و از آن بازدید کنند. برنامه ای که بسیار مورد توجه توریست ها قرار گرفته است برنامه ای است تحت عنوان فستیوال خرید دبی که یکی از پر بازدید ترین فستیوال های خرید در دنیا است.

34

در ایامی مناسب همچون سال نو میلادی که دنیا سرتاسر هیجان است این برنامه برگزار می شود و کشور های دیگر نیز از این فرصت نهایت استفاده را جهت بهره وری اقتصادی انجام می دهند.

55

مرغوب ترین و ارزان ترین اجناس دنیا به مدت یک ماه در دسترس بازدید کنندگان از این فستیوال قرار می گیرد. همچنین زمان برگزاری این فستیوال نقش به سزایی در این امر دارد.

64

اول ژانویه تا اول فوریه هرسال میلادی زمانی است که این فستیوال دایر است. ضمن این که این برنامه نوعی جاذبه گردشگری محسوب می شود.

این فستیوال منحصر به مکانی خاص نمی باشد و تمام شهر از جمله تمامی مراکز خرید و پاساژ ها را تحت الشعاع قرار داده و شما برای خرید از این بابت هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

تخفیفی وسیع و یکپارچه در تمامی مرکاز خرید وجود دارد که به این علت است که تمامی مراکز قصد دارند با هم به رقابت بپردازند. به همین علت شما از خرید در این فستیوال هم هیجان زده می شوید و هم لذت خاصی را می چشید.

114

جوایز ارزنده ای مانند خودرو های زیبا و پول نقد و… نیز برای خرید کنندگان موجود است و توسط قرعه کشی به افراد هدیه داده می شود که این خود می تواند لذت شما را چندین برابر کند

پس اگر از آن دست افرادی هستید که دوست دارید به دبی بروید حتما در این مدت به این سفر بروید تا لذت این فستیوال با شکوه را تجربه کنید.