هتل سامایا

هتل سامایا دیره هتلی ۵ ستاره در دبی است که در منطقه ی دیره واقع شده و به مراکز تجاری متعددی نظیر مرکز بین المللی پول دوبی، بازارهای سنتی، بازارهای خرید مدرن نزدیک می باشد.

38397537

15594966

این هتل به طور کلی در نزدیکی مراکز اداری مهم و مراکز تجاری قرار گرفته است. از ویژگی های مهم هتل سامایا این است که مشرف به آبنمای مشهور دبی است. فاصله ی این هتل تا فرودگاه بین المللی چند دقیقه بیشتر نیست و این از جمله امتیازات هتل می باشد.

37426150

15592942

هتل سامایا از نظر خدمات و امکانات در رتبه ی خوبی واقع شده است. در هتل می توانید از سالن ضیافت و جشن برای برگزاری مراسمات خود استفاده کنید. اگر هم نیاز به محلی برای برگزاری جلسه ی رسمی دارید می توانید از اتاق جلسه مجهز و شیک آن بهره مند شوید. در هتل رستوران هایی دایر است که می توانید انواع خوراکی ها را در منوی ان ها مشاهده کنید.

37425907

علاوه بر این می توانید از استخر سر باز هتل نیز بهره مند شوید. در هتل سامایا یک سالن بدنسازی مجهز برای کسانی که به سلامتی خود اهمیت می دهند قرار دارد. اتاق های هتل به صورت شیک و مجهز طراحی شده اند.

37425830

اثاثیه ها مدرن هستند و می توانید از حمام مرمری مجهز آن نیز بهره مند شوید. برای شستشوی لباس هایتان می توانید از سرویس لباسشویی و اتوکشی و خشکشویی هتل استفاده کنید. برای دریافت پول رایج دبی نیز می توانید از صرافی معتبر داخل هتل استفاده کنید. در کنار صرافی نیز خدمات تور وجود دارد که ارائه دهنده ی تورهای یک روزه و نیم روزه می باشد.

37233745

اتاق های پاک بدون سیگار نیز از جمله اتاق های ویژه ای است که به توریست ها اجاره داده می شود. توریست ها می توانند به طور شبانه روزی به هتل سر بزنند و پذیرش شوند.