تور صحرایی دبی

یکی از معروف ترین تورهایی که در دبی می توانید از آن بهره مند شوید تور صحرایی است که به سافاری مشهور است. این تور در واقع چهره ی زندگی عرب های صحرا نشین را به شما نشان می دهند.

تور صحرایی دبی

بسته به شرایط مجریان تور این تور می تواند از چند ساعت تا چند روز ادامه داشته باشد. اما در تور های رایج امروزی حدود ساعت سه و چهار عصر به طرف صحرا حرکت کرده و اولین تفریحتان بعد از رسیدن به صحرا استفاده از ماشین های چهار محور ۴WD است.

تور صحرایی دبی

با استفاده از این خودرو ها می توانید در سراسر تپه گردش کنید. بعد از صحرا گردی با این خودرو به مقر و یا کمپی حرکت می کنید و شام را در آن جا میل کنید. این کمپ سنتی ساخته شده است که می توانید در آن هم شام میل کنید و هم از بوفه نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش دهید و بعد از آن هم به برنامه های نمایشی توجه کنید.

تور صحرایی دبی

خانم ها می توانند توسط برخی از بانوان بادیه نشین دست های خود را به سبک عربی  با نقش حنا تزیین کنند. بازگشت تور در ساعت ده شب بوده که بعد از طی مسیر شما را به سمت هتل روانه می کنند.

تور صحرایی دبی

امکانات گشت تور سافاری به صورت گشت با خودروهای ۴WD، ۲۰ دقیقه رانندگی بر روی شن، اسکی بر روی شن (از ۱۰۰ درهم)، لوازم عکاسی، شتر سواری، رقص عربی، بار، نقاشی با حنا، قلیان، قهوه خانه عربی، خیاط محلی، نوشیدنیهای سبک (چای، قهوه و آب معدنی) و رستوران برنامه ریزی می شود. اما برای رفتن به این منطقه کمتر از ساعت نه و سی دقیقه برنامه ریزی نکنید

 

تور صحرایی دبی