پارک صفا

یکی از با صفا ترین پارک های دنیا که در دبی واقع شده است پارک صفا نام دارد که به عنوان جاذبه ای جذاب در دبی به حساب می آید. بخش های متفاوت این پارک موجب شده است که بتوان به خوبی یک روز را بدون خستگی در آن سپری کرد. این پارک در لیست پارک های دبی می درخشد.

پارک صفا

بخشی بسیار منحصر به فرد در پارک واقع است که محل نگهداری ماکت های اماکن دیدنی دنیا است. در این مکان می توان ماکت هایی برای تاج محل و برج ایفل مشاهده کرد.

پارک صفا

در باغ صفا دبی برای بازدید کنندگان امکانات بسیاری وجود دارد که از جمله آن ها می توان به بازی های رایانه ای، بازیهای الکترونیکی، ماشین بازی برای کودکان، بازی های نوجوانان، زمین های تنیس ، زمین های والیبال، فوتبال و بسکتبال و همچنین محوطه ای برای پیاده روی و دو قرار داده شده است.

پارک صفا

اگر به پخت باربی کیو علاقه دارید می توانید از ۲۰ جایگاه این پارک بهره ببرید. از طرفی محوطه ی بزرگ و دیدنی از چمن نیز در پارک واقع است که می توانید از آن استفاده کنید.

پارک صفا

این پارک در سال ۱۹۷۵ ساخته شده و جزو قدیمی ترین پارک های دبی به حساب می آید. مردم دبی به این پارک احساس تعلق زیادی دارند. اگر دوست دارید دو چرخه یا چهارچرخ سواری کنید می توانید این وسایل را در پارک اجاره کنید.

هتل متروپولیتن درست در مقابل این پارک واقع شده است. اندازه ی پارک حدودا ۶۴ هکتار مساحت می باشد. مشاهده ی یک آب نمای زیبا و آبشار و دریاچه ای زیبا در کنار این پارک آن را تبدیل به یک مرکز تفریحی دبی کرده است.