هتل روتانا رز ریحان بای

هتل لوکس و مجلل چهار ستاره روتانا رز ریحان بای دبی به صورت شبانه روزی وباخدمات ویژه وامکانات استاندارد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. این هتل بلندترین هتل در سراسر جهان می باشد که دارای ۳۳۳ متر ارتفاع و ۷۲ طبقه است.

38547800

اتاق های هتل خیلی شیک و با سلیقه است و هریک به تلویزیون LCD وسیستم تهویه مناسب و چشم انداز خیره کننده شهر مجهز می باشند .هتل از سوییت های بزرگ و مدرن نیزبرخوردار است.این هتل مجلل دارای استخردرطبقه چهارم هتل است .

38519108

میهمانان می توانند دراین استخر به آب تنی بپردازند ولحظاتی خوش را برای خود رقم بزنند.از دیگر امکانات هتل می توان جکوزی – استخر روباز – سونا – ماساژ-  ترانسفر دوطرفه فرودگاه  -روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار نام برد.

35067429

این هتل دارای رستوران نیز می باشد که مسافران محترم بر حسب سليقه می توانند از امکانات رستوران و مراکز پذيرايي آن برخوردار شوند. کیفیت غذاها در این هتل مناسب می باشد.

35067416

از خدمات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت  اشاره کرد. شما می توانید اوقات فراغت خود رانیز به فعالیتهای مرکز بدنسازی بپردازید. این هتل از بهترین هتل های ۴ ستاره دبی می باشد. از دیگر هتل های مشابه این هتل می توان به هتل فورچون گرند  یا هتل سیتی سیزن اشاره کرد

14794532

به دلیل موقعیت مکانی مناسب اکثر مهمانان این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند زیرا میهمانان میتوانند پیاده به بازار دوبی که بزرگترین بازار در دنیا به شمار میرود، دست یابند و هم  نمایشگاه دوبی، بازارهای امارات و Burjuman نیز ظرف ۱۰ دقیقه سواره قابل دسترسی می باشند.در اطراف هتل  ایستگاه های متعدد مترو، رستوران و کافه احاطه شده است.

14788075