رستوران Rhodes Mezzanine بريتانيايی در دبی

اگر عازم سفر به دبی هستید و می خواهید برای گردش بیشتر از رستوران های خاص در این شهر بهره ببرید توصیه می کنیم که سری به لیست رستوران های دبی بزنید و مطابق میل خود بهترین ها را انتخاب کنید و برای سفر خود برنامه ریزی کنید.

Dubaj_legjobb_ettermei_3.ashx

رستوران های دبی بی شمار اند که برخی نوعی جاذبه ی گردشگری نیز محسوب می شوند و یا در بهترین نقاط شهر و در نزدیکی مراکز توریستی قرار دارند. یکی از این رستوران ها که به رستوران بریتانیایی نیز شهرت دارد Rhodes Mezzanine نام دارد. این رستوران دارای یک سر آشپز بریتانیایی است که طی سفری به دبی شیفته ی این شهر شده و تمام زندگی خود و کار خود را به دبی منتقل می کند و شغلش را در دبی ادامه می دهد.

maxresdefault

او رستوران را راه اندازی کرده و به طبخ غذاهای مخصوص برای توریست ها می پردازد. می توان گفت Rhodes Mezzanine یکی از مجهز ترین رستوران ها و آشپزخانه های دبی است.

Rhodes-Mezzanine-32

از جمله غذاهایی که می توانید در این رستوران سفارش دهید، غذاهای بریتانیایی و فرانسوی است که با طعم و ادویه جات خاص اروپایی، طعم دار شده اند. غذاهای این رستوران عموما دو نفره حساب می شود. یک بسته غذای دو نفره در Rhodes Mezzanine حدودا ۸۰۰ درهم قیمت گذاری شده است که با اضافه کردن ملزومات این قیمت افزایش می یابد.

Rhodes-Mezzanine-42

در منوی این رستوران غذاهای دریایی و مخصوص دبی نیز یافت می شود.

 Rhodes-Mezzanine-1600x9002