هتل پریمیر این دبی

هتل پریمیر این دبی، هتلی بسیار زیبا و با شکوه آماده  ارائه خدمات به گردشگران از سراسر جهان است .

از فرودگاه بین المللی دبی تا این هتل حدود ۴۵ کیلومتر فاصله است. این هتل با امتیاز ۳ ستاره در فاصله ۵۵ کیلومتری از منطقه برد دبی واقع شده است. نزدیک بودن این هتل به مراکز خرید و جاذبه های گردشگری دبی و ساحل معروف جمیرا از امتیازات ویژه این هتل است.

41310186 41310376

وجود ۳۰۸ اتاق بسیار زیبا با طراحی و دکوراسیون حرفه ای بسیار شیک این هتل را برای اقامت چند روزه گردشگران اسنثایی کرده. از پنجره تمام اتاق ها می توانید نمایی از خیابان های باشکوه و مجلل دبی یا خلیج را ببینید و لذت ببرید. از اتاق های ویژه هتل می توان به اتاق با امکانات مخصوص معلولان اشاره کرد.

41310101 39972078

میهمانان در اتاق های این هتل از امکانات متنوعی بر خوردار هستید. تماشای تلویزیون ماهواره ای و استفاده از اینترنت پرسرعت شما را سرگرم می کند. وجود حمام اختاصی در اتاق ها به همراه سشوار  و اتو و میز اتو پاکیزگی و آراستگی شما را در طول سفر تامین می کند.اگر هم هوس نوشیدن چای و قهوه کردید دست به کار شوید و با امکانات تهیه آن که در اتاق تان وجود دارد برای خود یک نوشیدنی گرم و لذیذ تهیه کنید. وجود یخچال در اتاق هم امکان نگهداری اغذیه خریداری شده شما را فراهم می کند.

39972075 39972063

برای رفتن به مراکز خرید و جاذبه های توریستی شهر دبی امکان انتخاب وسایل متنوعی دارید. اگر اهل پیاده روی هستید می توانید با طی فاصله ای اندک به منظور خود برسید. اما ایستگاه مترو در نزدیکی هتل هم برای کسانی است که می خواهند  به نقاط دورتری بروند. البته هتل سرویس رایگان برای رفتن به این مراکز و حتی فرودگاه را هم دارا می باشد.

32760488 32760456

اگر با اتومبیل شخصی به سفر آمده اید می توانید از پارکینک رایگان هتل استفاده کنید.

با حضور در رستوران های هتل اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند پاکیزگی و نظافت بی نظیر آنهاست که حکایت از طبخ غذاهایی سالم و بهداشتی دارد و شما می توانید از منوی بلند بالای آن هر نوع غذایی را که میل دارید سفارش دهید.

32760394

با وجود صندوق امانات در هتل خیالتان از بابت پول نقد و اشیاء قیمتی تان راحت باشد چون به محض ورود به هتل می توانید از خدمات آن بهره مند شوید.

خدمات ویژه تورها و خدمات خانه داری از دیگر مزایای این هتل است.