پیست اسکی

یکی از جاذبه های گردشگری متفات که تنها در دبی احداث شده است چیزی جز پیست اسکی دبی نیست. این پیست با شرایط بسیار متفاوت و البته به طور کاملا مصنوعی یک پیست اسکی برفی را فراهم کرده است.  افراد تازه کار و بچه ها و حتی گاهی بزرگسالان هم از این پیست برای تفریحات خود استفاده می کنند

پیست اسکی دبی

برای رفتن به این پیست باید به مرکز خرید مرکزی امارات بروید.

اسکی بازارن در این محل از ۵ واحد اسکی، بهره مند می شوند. طولانی ترین واحد ۳۹۶ متری است که هیجان انگیز ترین واحد هم می باشد. اگر به طور شخصی تجهیزات اسکی ندارید می توانید از این محل و باجه های مربوطه کرایه کنید

پیست اسکی دبی

قبل از اینکه وارد پیست شوید لباس گرم با خود به همراه داشته باشید. اما اگر در این مورد سهل انگاری کردید می توانید لباس گرم های کرایه ای این محل را مورد استفاده قرار دهید.

پیست اسکی دبی

اینکه شما می توانید در یک شهری که ذاتا خلیجی و گرم است، یک تفریحگاه زمستانی داشته باشید این بسیار عالی است و همین موجب شده پیست اسکی دبی به یک جاذبه توریستی تبدیل شود.

پیست اسکی دبی

زمان سرویس دهی این پیست به صورت زیر می باشد:

زمان کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب / پنج شنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا نیمه شب / جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا نیمه شب (آخرین بلیط ها، ۹۰ دقیقه قبل از تعطیل شدن فروخته می شوند.)

پیست اسکی دبی

برای رسیدن به این جاذبه ی گردشگری دبی باید از جاده ی شیخ زیاد رد شوید. برای ورود به پیست باید یک ورودی اندکی پرداخت کنید و بر اساس قوانین این محل خدمات را دریافت کنید.

پیست اسکی دبی

کافه های این محل برای میل کردن نوشیدنی های گرم و سرد، در خدمت وریست ها می باشد.