هتل مسکو در دبی

هتل مسکو هتلی ۴ ستاره در دبی است که در محل پر رفت و آمد Al Maktoum واقع شده که در واقع مرکز دیره به حساب می آید. این هتل از نظر خدمات در وضعیت بسیار خوبی است.

37761600

امکانات رفاهی و تفریحی هتل به اندازه ای است که بتوانید سر خود را در هتل گرم کنید اما اگر می خواهید به دیدار جاذبه های طبیعی این شهر بروید می توانید از برج ساعت و برج های دوقلو در نزدیکی ان بهره مند شوید.

47933215

این هتل مسکو نام گرفته چرا که از سبک معماری روسی در آن استفاده شده است. در تمامی ۱۳۸ اتاق این هتل می توانید دکوراسیون و اثاثیه های زیبا را مشاهده کنید. ورودی هتل به سبک بسیار زیبایی طراحی و تزیین شده که از جمله این تزیینات می توان به چلچراغ های زیبا اشاره کرد.

47917760

در هتل باشگاه شبانه ای وجود دارد که می توانید از آن در ساعات شب بهره مند شوید. برای میل کردن غذا می توانید یا به رستوران روسی آن و یا به کافی شاپ آن دسترسی داشته باشید.

47917749

علاقمندان به آب تنی نیز می توانند در قسمت، بدنسازی هتل به پرورش اندام بپردازند. از نظر موقعیت در مراکز خرید و تجاری می توان گفت هتل مسکو امتیاز ویژه ای دارد چرا که در دیره بسیاری از فروشگاه ها قرار دارند. از همه مهم تر، مرکز تجارت جهانی تا هتل ۷ دقیقه ، فاصله دارد.

37765494

از جمله خدمات هتل و امکانات ویژه ی آن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت  اشاره داشت.

37764999