ساحل کورنیش دبی

برای دیدار از امارات باید بیشتر به فکر دیدن از سواحل و جاذبه های گردشگری آن باشید. ساحل کورنیش یکی از سواحل دیدنی در امارات است که در واقع، شب لطف خاص خود را دارد و روز هم می توانید از آن در حد کمال لذت ببرید.

ساحل کورنیش دبی

ساحل کورنیش، محیطی بسیار زیبا، سر سبز و خرم است که می توانید هم از ساحل زیبا و نمای دریا لذت ببرید و هم از محوطه سبز رنگ درختان و چمن ها بهره مند شوید. از سمت دیگر، اگر علاقه به دوچرخه سواری دارید می توانید از این امکان استفاده کنید و در ساحل دوچرخه سواری کنید.

ساحل کورنیش دبی

به طور متفاوت از سایر سواحل، این ساحل دارای محل بازی اختصاصی برای کودکان است که بسیار امن بوده و کودک شما می تواند اوقات خوشی را در آن سپری کند.

ساحل کورنیش دبی

اگر یک عصر دل انگیز وارد این ساحل شوید، قطعا نور کافه ها را هم مشاهده می کنید. توصیه می کنیم در هر فصلی که وارد این منطقه می شوید، از نوشیدنی های متناسب با آن فصل استفاده کنید تا لذت ساحل گردی را دو چندان کنید.

ساحل کورنیش دبی

از سویی، مزیت این ساحل نسبت به برخی ساحل ها این است که برای ورود به آن نیاز به پرداخت ورودی ندارید و به رایگان می توانید از آن بهره مند شوید.

ساحل کورنیش دبی

آب نماها و مجسمه هایی بسیار جالب و جدید در این محل بکار گرفته شده است که کمتر پیش می آید نمونه های آن را قبلا جایی دیده باشید.

علاوه بر تمام این زیبایی ها، نور پردازی ها به زیبایی به کار گرفته شده اند که شب ساحل را زیباتر و رویایی تر می کنند.

ساحل کورنیش دبی