هتل ساحلی جمیرا در دبی

هتل ساحلی جمیرا در دبی یکی از بهترین هتل هایی است که توریست هایی که به دنبال هتل ۵ ستاره هستند، آن را انتخاب می کنند. این هتل از این نظر که به جاذبه های گردشگری نزدیک است بسیار مشهور است. از جمله ویژگی های این هتل که در کمتر هتلی دیده می شود این است که دارای بیش از ۲۰ تریا و رستوران است که طعم هر نوع غذا و نوشیدنی را می توانید از آن بچشید.

Jumeirah Beach Hotel (1) Jumeirah Beach Hotel (2)

استخر های این هتل به ۵ مورد محدود شده اند. این هتل از جمله هتل هایی است که به ورزش اهمیت می دهد چرا که دیوار سنگ نوردی نیز در آن وجود دارد. اتاق های هتل ساحلی جمیرا در دبی همه دارای دکوراسیون و اثاثیه های عالی هستند که از جمله آن ها می توان به مبلمان و تخت خواب راحت، پرده های شیک، سیستم صوتی و تصویری و … اشاره کرد.

Jumeirah Beach Hotel (3) Jumeirah Beach Hotel (4)

اینترنت در این هتل رایگان است اما در بخش عمومی هم می توانید از ان استفاده کنید. عصر ها نیازی نیست به دیدار جاذبه های گردشگری دبی بروید چرا که محل استراحتگاه عصر گاهی برای شما بسیار خاطره ساز است. رستوران ها دارای منو های بین المللی هستند که هر کدام هم البته به کشور خاصی برای طبخ غذا منتسب هستند. جالب است که منوی مخصوص خوراک کودکان نیز در این محل وجود دارد.

Jumeirah Beach Hotel (5) Jumeirah Beach Hotel (10)

حتما یک بار هم که شده به بام هتل بروید و از نوشیدنی های آن جا میل کنید. البته یک تریا هم در کنار استخر است که این خود تجربه ای جذاب است. امکانات ورزشی این هتل شامل زمین های ورزشی، باشگاه های ورزشی و حتی آموزش غواصی است. کودکان هم می توانند در بخش مخصوص به خود به تفریح بپردازند و روز خود را سپری کنند.

Jumeirah Beach Hotel (9) Jumeirah Beach Hotel (8)
مرکز خرید Emirates، با ماشین، ۱۰ دقیقه و فرودگاه بین المللی ۲۰ کیلومتر با هتل Jumeirah Beach ، فاصله دارند.

علاوه بر غواصی این هتل دارای امکاناتی نظیر جکوزی – استخر روباز – سونا – مرکز سلامت و آبگرم – شیرجه نیز می باشد. اتاق های ویژه هتل شامل دو پلن به صورت اتاق و امکانات برای معلولین – اتاق های خانوادگی می باشد.  همچنین ورزش هایی که توریست ها می توانند در این هتل دنبال کنند، شامل تنیس – مرکز بدنسازی – زمین گلف – موج سواری – اسکواش می شوند.

Jumeirah Beach Hotel (6) Jumeirah Beach Hotel (11)

از جمله خدمات و امکانات دیگر هتل می توان به  ترانسفر فرودگاه – خشکشویی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات تورها – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز اشاره داشت.