راهنمای انتخاب هتل در دبی

برای تور دبی چه نوع هتلی انتخاب کنیم؟

دبی یکی از شهرهای زیبای توریستی  در دنیاست که همه ساله گردشگران  آن را مقصد سفر خود انتخاب می کنند. اگر می خواهید با تور گردشگری به دبی مسافرت کنید نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید انتخاب هتلی مناسب از بین هتل های لوکس و مجلل دبی است،که قطعا انتخاب سختی است اما برای انتخاب هتل ، برایتان نکاتی را ذکر می کنیم تا بتوانید مناسب ترین هتل را برای اقامت انتخاب کنید:

Guide-to-Choosing-a-hotel-in-Dubai-3

اقداماتی که در همان ابتدا باید انجام دهید:

۱- هدفتان از سفر به دبی چیست ؟ اتاق‌های بزرگ و جادار برای سفرهای کاری مناسب است که البته باید امکانات رفاهی مناسبی داشته باشد، تا آرامش را برایتان مهیا کند زیرا در این نوع از سفرها زمان بیشتری را در هتل سپری می کنید. برای سفرهای تفریحی و گردشگری تان بهتر است هتلی ساده با اتاق های تمیز و آرام انتخاب کنید چون زمان زیادی را در هتل نمی مانید.

۲ –  تعیین کنید که سفر شما چند روزه است؟  این نکته که زمان سفر و ماندتان چقدر می خواهد باشد، مهم است ؛ اگر می خواهید مدت طولانی را در دبی بمانید بهتر است هتلی را انتخاب کنید که سرویس‌دهی مناسبی داشته باشد، خدمات خانه‌داری و نظافت ارائه دهدو حتی المقدور یک یا دو وعده غذا سرو کند. همچنین اتاقی جادار و راحت انتخاب ‌کنید.

Guide-to-Choosing-a-hotel-in-Dubai-4

۳ – برای اقامت در هتل چقدر پول دارید؟مسلما هر چقدر پول بیشتری برای هتل در نظر بگیرید، محل اقامتتان لوکس و مجلل با تسهیلات تفریحی با ارائه ی خدمات بیشتری خواهد بود ولحظات دلپذیری خواهید داشت.

۴- می خواهید هتل محل اقامت تان در کجای دبی قرار داشته باشد: اگر به سفر کاری می‌روید بهتر است هتل تان در نزدیکی مرکز شهر یا محل کارتان باشد ؛ اگر سفرتان تفریحی است، بهتر است هتل تان محلی آرام و نزدیک به اماکن دیدنی و مراکز خرید دبی باشد ؛ اگر نمی خواهید از تاکسی‌ها در تردد استفاده کنید نزدیکی به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی از قبیل مترو و اتوبوس یکی دیگر از معیارهای انتخاب هتل است. فاصله هتل از فرودگاه محل پرواز هم نته ی مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. هتل ساحلی جمیرا دبی

Outdoor Pool

۵- آیا در این سفر کودک به همراه دارید؟ اگر با کودکتان به دبی می‌روید و می خواهید لحظات تان را بدون استرس در استخر هتل و گردش در شهر بگذرانید، هتلی را انتخاب کنید که امکانات نگهداری کودک داشته باشد.

۶- قبل از اقامت در هتل از امکانات و خدمات رایگان آن مطلع شوید: عموما هتل ها ؛ اینترنت بی‌سیم، سرویس صرف چای، حوله و شامپوی حمام، و تلفن را بصورت رایگان در اختیار مسافران قرار می‌گیرند، مسلما هرچه هتل لوکس تر و مجلل تر باشد تسهیلات رایگان بیشتری را در اختیار مسافرانش قرار می دهد.