هتل گراند سنترال دبی

 هتل گراند سنترال هتلی لوکس در میان هتل های ۴ ستاره در دبی است که با کیفیت تمام پذیرای توریست هایی است که افتخار اقامت در این هتل را دارند. این هتل از نظر کیفیت خدمات، سرویس ها و امکانات در رتبه ی خوبی در میان هتل های دبی قرار دارد.

4231659

امکانات رفاهی نظیر ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، استخر سرباز (تمام فصول) ، ایوان مخصوص حمام آفتاب از جمله سرویس هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. مزیت استخر روباز این هتل این است که می توانید در تمام فصل ها و تحت هر شرایط جوی از آن استفاده کنید.

4459962

صرافی هتل نیز مرکزی معتبر برای کسانی است که نیاز به پول رایج دبی دارند. در صورتی که توریست ها بخواهند ترانسفر در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

آرایشگاه های موجود در هتل نیز یکی از پیشرفته ترین مراکزی هستند که می توانید به تناسب نیاز از آن ها بهره مند شوید.

6614638

بخش نگهداری از اطفال نیز در هتل برای رفاه حال توریست ها در نظر گرفته شده است.

توریست هایی که به بدن سازی خود اهمیت می دهند می توانند طی سفر با استفاده از بخش بدنسازی هتل گراند سنترال، از برنامه خود عقب نمانند.

11264337

سالن جلسه ی مجهز این هتل از جمله ویژگی های ممتاز آن است. توریست ها می توانند جشن های بزرگ خود را در سالن ضیافت این هتل برگزار کنند.

اتاق های پاک بدون سیگار نیز از جمله اتاق هایی هستند که می توانید به طور ویژه از آن ها استفاده کنید. دو رستوران در هتل وجود دارد که دارای منوی قوی بوده و می توانید انواع خوراکی ها را در آن ها امتحان کنید

11264345

خدمات خانه داری و لباس شویی و خشک شویی و اتوکشی در هتل ارائه می شود.

از دیگر امکانات هتل می توان به پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار – بوفه – بار مخصوص تنقلات  اشاره داشت.

11264347