کالج هوانوردی امارات

یکی از کالج های معروف که در امارات می توانید برای تحصیل در رشته ی هوانوردی انتخاب کنید، کالج هوانوردی است. این کالج به آموزش به دانشجویان، شرکت ها و… می پردازد. در این کالج تنها افراد بالای ۱۶ سال می توانند تحصیل کنند. بعد از تحصیل و دریافت مهارت می توانند وارد بازار کار شوند.

20110512212234533_80509132.4e0ENP4y.DXBJun07166

می توان گفت این کالج از برجسته ترین کالج هایی است که در آسیا وجود دارد. کالج مورد نظر دارای رشته های مختلفی است که از جمله آن ها می توان به تمام زیر گروه های مهندسی اشاره کرد اما از نظر تحصیلات هوانوردی مشهور تر است. این کالج یک مرکز آموزشی بین المللی است که دانشجویان سراسر دنیا در آن تحصیل می کنند.

رشته هایی که در این دانشگاه تدریس می شود همه به زبان انگلیسی است و دانشجویان از استاتید بسیار مجرب از کشورهایی نظیر استرالیا، کانادا و امریکا و انگلیس بهره مند هستند. برای پذیرفتن دانشجو باید فرد در آزمون ریاضیات و فیزیک نمره کافی را اخذ کند

تمامی رشته‌های این کالج مطابق استانداردها و خط‌مشی‌های سازمانهای معتبر بین‌المللی، نظیر سازمان بین‌المللی هواپیمایی کشوری (ICAO)، سازمان جهانی هواشناسی (WMO)، شورای ملی تجارت و فن‌آوری (BTEC)، انجمن سلطنتی هنر (RSA)، مؤسسه مشاغل و حرفه‌ای لندن و انجمن امتحانات محلی دانشگاه کمبریج می‌باشد.

یکی از سازمان هایی که مدرک این کالج را تایید می کند سازمان هوانوردی بریتانیا است که امکان ادامه تحصیل دانش اموختگان این مرکز را فراهم می کند. در حال حاضر ۲۰ ملیت در این کالج مشغول به تحصیل اند.

بسیاری از دانشگاه ها نظیر دانشگاههای آمریکا، کانادا و استرالیا مدرک این دانشگاه را قبول دارند.
در ماه سپتامبر دانشجو می بایست برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کند. گفتنی است که دانشجو می بایست زبان انگلیسی را به خوبی بداند تا بتواند طی دوره هایی که برگزار می شود بهترین نتیجه را بگیرد و سرخورده نشود.