لیست رستوران های دبی

برای صرف غذا بسیاری از افراد به جای اینکه از رستوران های هتل های محل اقامت خود استفاده کنند، از رستوران های بیرون هتل و درون شهر استفاده می کنند. مهم این است که شما هزینه ای که پرداخت می کنید، سرویس خوب و با کیفیت دریافت کنید. به همین منظور ما لیستی از رستوران های دبی را در اختیار شما قرار می دهیم:

رستوران های دبی

رستوران پیرچیک

این رستوران دارای امکانات مناسبی است که از جمله آن ها می توان به منطقه ای دیدنی و جذاب اشاره کرد. برج العرب و مجتمع مدینه الجمیرا  موجب شده اند که ویویی عالی داشته باشد و مشتری ها بتوانند در بهترین شرایط، از انواع غذاها و نوشیدنی های محلی و دریایی در آن استفاده کنند.

رستوران گلستان

مشتری های خاص همیشه این رستوران دبی را انتخاب می کنند. تنوع غذایی، مکان آرام و زیبا، همچنین طبخ غذاهای ایرانی، موجب شده که این رستوران رونق خوبی داشته باشد

رستوران های دبی

رستوران صدف

یکی دیگر از رستوران های ایرانی دبی  رستوران صدف است که بسیاری از مسافرین ایرانی همیشه به آن جا می روند و از غذاهای وطنی لذت می برند. کیفیت غذا، محل مناسب و صمیمیت محیط و کارکنان از ویژگی های این مرکز است.

رستوران انار

رستوران انار یکی از رستوران های ایرانی است که در بازارچه مدینت الجمیره واقع شده است. کیفیت غذاها، محل بسیار آرام و دیدنی و همینطور برج العرب و برج های بادی موجب شده اند که مشتری های این رستوران هم چشم گیر باشند