رستوران های دبی

غذا خوردن در شبهای دبی با وجود ستارگان زیبا در اسمان شب نشینی را لذت بخش می کند

در دبی  تنوع بسیاری در زمینه ی رستوران ها و غذاخوری ها وجود دارد که در واقع از نظر صرف هزینه و کیفیت مطابق تمامی سلیقه ها می باشد

شما می توانید در رستوران های مدرن که معمولا در هتل های ۵ ستاره قرار دارند و یا فست فوت های ارزان قیمت که اکثرا در کنار خیابانها مستقر هستند غذای خود را سرو کنید در این رستوران ها انواع غذاهای رايج که در کشورهای مختلف طبغ می شود وجود دارد.

La-Petite-Maison

از ویژگی مهم این مکان هاارائه کیفیت عالی در انواع غذاهاست از طرفی توجه و طبخ غذاهای بین المللی به جذب توریست ها بیش از هر چیز کمک می کند.

همچنین اگر قصد ,صرف غذای اماده با کمترین زمان و هزینه را دارید بهتر است به مکانی بنام  shwarma مراجعه کنید. در این رستوران می توانید انواع غذاها به صورت محلی و بین المللی را سفارش دهید. اما خوراک پیتا که گوشت ورقه در نان های مخصوص است، که با سس میل می شود در این رستوران شهرت خاصی دارد.

رستورانهای Burger King و KFC و Starbucks برای افرادی که طرفدار غذاهای خانگی می باشند مناسب است.

در هیچ کدام از رستوران های دبی این روزها نوشیدنی های الکلی ارائه نمی شود. حتی می توانید در برخی رستوران ها غذای ایرانی نیز سفارش دهید. البته فراموش نکنید که بیشتر غذاهای دبی با غذاهای ایرانی و لبنانی مشترک اند.