هتل کوپدورنی دبی

هتلی ۴ ستاره در دبی بنام کوپدورنی

این هتل ۴ ستاره که در دبی واقع شده است در مرکز منطقه ی دیرا و در مرکز خرید بزرگ دبی یعنی سیتی سنتر واقع شده است. این هتل زیبا و مجلل به منطقه های تجاری در دبی نزدیک است و شما میتوانید به راحتی به خرید مشغول شوید.

15919881 25566702 25566799

این هتل بسیار زیبا تا فردودگاه بین المللی دبی فقط ۵ دقیقه فاصله دارد و در کنار بازار و مرکز خرید دیره که یکی از بزرگنرین مرکز های خرید در دبی میباشد، قرار دارد. هتل کوپدورنی در نزدیکی باشگاه گلف در مرکز شهر دیره و ایستگاه مترو واقع شده است که شما میتوانید تنها با ۲ دقیقه پیاده روی تمام شهر دبی از جمله مراکزخرید جهانی واقع شده در دبی را مشاهده کنید. این هتل مجلل ۱۳۶ اتاق دارد که  امکاناتی مانند: لابی هتل با پذیرش ۲۴ ساعته، رستوران، امکانات کنفرانس و پارکینگ ، اینترنت پر سرعت ،آسانسور برای گردشگران فراهم شده است. شما میتوانید در سمت راست درب ورودی این هتل، پذیرش شوید.

 

25566809 26638875 26640092

تمامی اتاق های این این هتل زیبا از کفپوش پارکت برخوردار هستند و در دوران معاصر طراحی و ساخته شده اند. در این اتق های زیبا تخت های بزرگ دونفره و یا تخت های جدا از هم وجود دارد. این اتاق های زیبا دارای بهترین امکانات از جمله: مبل، صندوق امن، تلویزیون تعاملی، چای و قهوه ساز، تلویزیون پلاسما، سشوار، مینی یخچال و دسترسی به اینترنت با سرعت بالا میباشند.

26640092 (1) 26639954

در این هتل مجلل و زیبا یک استخر بزرگ بنا شده که در فضای باز قرار دارد و شما گزدشگران گرامی میتوانید با استفاده از صندلی های ویژه در تراس حمام آفتاب بگیرید و یا میتوانید در اطراف این استخر استراحت کنید. این هتل بسیار زیبا دارای سالن بدن سازی زیبا و مجهز و پیشرفته میباشد. شما گردشگر گرامی نیز میتوانید در حمام بخار ترکی این هتل زیبا و مجلل، استراحت کرده و از ماساژ لذت ببرید.

26639535

در این هتل مجلل ۴ رستوران قرار دارد که شما گردشگر گرامی میتوانید ئعده های غذایی خود را در این رستوران ها نوش جان کنید. شما نیز میتوانید  ۲۴ ساعته از خدمات سرو غذا در اتاقتان بهره ببرید. شما گردشگر گرامی میتوانید از کافه ی این هتل مجلل که در کنار استخر بنا شده است، نوشیدنی میل کنید.

26638980

این هتل زیبا تا فرودگاه بین المللی دبی ۵ دقیقه فاصله دارد و از بازار برجمان نیز ۲٫۵ کیلومتر فاصله دارد. این هتل تا مرکز کنوانسیون دبی ۵ کیلومتر فاصله دارد و از نزدیک ترین ساحل نیز ۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

تفریحات و امکاناتی که شما گردشگر گرامی میتوانید در این هتل ۴ ستاره استفاده کنید:

استخر در فضای باز، زمین گلف(در ۳ کیلومتر)، سونا، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی

26640111

خدمات و امکاناتی که شما گردشگر گرامی میتوانید در این هتل ۴ ستاره استفاده کنید:

خدمات اتاق، کرایه اتومبیل، خدمات شاتل(رایگان)، شاتل فرودگاهی(هزینه اضافه )، میز جلو ۲۴ ساعته، نرخ ارز، میز تور، نگهداری چمدان، خدمات دربان، خدمات نگهداری از کودکان، خشکشویی، اتو سرویس، واکسی ، اتاق مطبوعات شلوار، امکانات نشست، باربر فروشگاه / زیبایی، فروشگاه هدیه، روزنامه ها، صندوق امانات، مینی بازار در سایت، اتاق ها غیر قابل سیگارکشیدن، اتاق ویژه خانواده ، آسانسور، اتاق بدون آلرژی

این هتل ۴ ستاره در  Port Saeed, Deira,  Dubai, United Arab Emirates واقع شده است.