هتل سیتی سیزن دبی

هتل سیتی سیزن دبی هتلی معروف در دبی است که در کنار مرکز تجاری متعددی واقع شده است. این هتل که دارای رتبه ی ۴ ستاره است به عنوان یکی از نزدیک ترین محل ها به جاذبه های معروف دبی شناخته شده می باشد.

City Seasons Hotel Dubai

9751484

از مهم ترین دیدنی های نزدیک به  هتل سیتی سیزن دبی می توان به آب نمای مشهور برج خلیفه اشاره کرد. شما می توانید یکی از ۱۸۰ اتاق و سویت این هتل را رزرو کنید. رستوران های هتل شامل رستوران هایی برای ارائه ی غذاهای بین المللی، تایلندی و عربی می باشند. اگر میل دارید یک غذای سبک بخورید و یا رژیم دارید می توانید از کافی شاپ های هتل استفاده کنید. این هتل در میان هتل های ۴ ستاره دبی مشهور است.

9751823

برای رسیدن به فرودگاه با خودرو باید ده دقیقه مسیر طی کنید. از طرفی ۵ دقیقه تا مرکز تجاری سیتی سنتر با پای پیاده باید وقت صرف کنید.

از جمله خدمات سلامتی و استخر هتل می توان به  جکوزی – استخر روباز – سونا اشاره کرد. همچنین اتاق های اختصاصی هتل شامل تاق و امکانات برای معلولین – اتاقهای VIP می شوند.

9751771

9751518

علاقه مندان به ورزش هم می توانند در  مرکز بدنسازی اوقات خود را سپری کنند. خدمات این هتل به طور کامل شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت می شود.

9751699