هتل کاسلز البرشا دبی

هتل  کاسلز البرشا دبی یکی از هتل های معروف و با نمای زیباست که بسیاری از توریست ها برای اقامت خود در دبی آن را انتخاب می کنند. علت این انتخاب عالی در زیر با بیان ویژگی های این هتل ۴ ستاره در دبی، قابل مشاهده است.

51289759

هتل کاسلز البرشا که در دبی واقع شده است از مرکز دبی تنها ۲۰ کیلومتر فاصله دارد. این هتل بسیار زیبا و مجلل در کنار ایستگاه مترو بنا شده است. شما گردشگر گرامی میتوانید تنها با صرف ۱۵ دقیقه به به مرکز خرید دبی بروید.

51288208

نمای این هتل مجلل رو به چزیره نخل دبی است . این هتل زیبا که در ۶ طبقه بنا شده است، دارای ۳۱۲ اتق میباشد که ۹۰ سویًیت را داراست. این هتل مجلل و بسیار زیبا دارای امکانات: لابی با پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت پر سرعت،آسانسور، خدمات سرو غذا در اتاق، تهویه مطبوع ،خشک‏شویی برای شما گردشگر گرامی میباشد.

51288079

این هتل زیبا دارای اتق های بسیار زیبا و بزرگ میباشد که شما میتوانید با خیال راحت در آن مشغول به استراحت شوید. این هتل بسیار زیبا به سبک معاصر طراحی و ساخته شده است.

39902604

اتاق های بزرگ و زیبای این هتل مجاا دارای امکانات: تلویزیون ۳۲ صفحه تخت ، اینترنت پر سرعت، مینی بار، مبلمان زیبا، آشپزخانه مجهز، لوازم تهیه‌ی چای و قهوه، حمام با دوش و وان حوله و دمپاییمیباشد. نمای بعضی از اتق های لین هتل روبه دریا میباشد. شما گردشگر گرامی میتوانید در این اتاق ها مانند خانه ی خود استراحت کنید.

22237607

در این هتل زیبا میتوانید از سونا فنلاندی، وان آب داغ آرامش بخش و اتاق بخار  که بصورت مجزا برای مردان و زنان بنا شده است، استفاده کنید. شما جوانان نیز میتوانید در زمین بازی ویژه مشغول به بازی شوید.

51289770

این هتل زیبا و مجلل دارای باشگاه سلامت نیز میباشد که مربیان حرفه ای ماساژ، شما گردشگرا گرامی را به سبک تایلندی ماساژ میدهند. این هتل مجلل از باشگاه بدنسازی نیز برخوردار است که شما گردشگر گرامی میتوانید تمرینات روزمره ی خود را در این باشگاه انجام دهید.

51289772

شما گردشگر گرامی نیز میتوانید از استخر سرباز این هتل مجلل استفاده کرده و با استفاده از صندلی های ویژه، حمام آفتاب بگیرید.  این هتل بسیار زیبا و مجلل دارای رستوران شیک میباشد که انواع مختلفی غذا از قبیل: غذاهای عربی و بین المللی سرو میشود. شما گردشگر گرامی میتوانید در بوفه ی شام این هتل مجلل که در لابی این هتل واقع شده است، شام خود را نوش جان کنید. شما گردشگر گرامی میتوانید صبحانه ای کامل و مغذی در ابن هتل ۴ ستاره نوش جان کنید. شما نیز میتوانید  ۲۴ ساعته از خدمات سرو غذا در اتاقتان بهره ببرید

51289832

تفریحات و امکاناتی که شما گردشگر گرامی میتوانید در این هتل ۴ ستاره استفاده کنید:

استخر در فضای باز، سونا، مرکز تناسب اندام، ماساژ، وان آب داغ، همام، زمین بازی کودکان

خدمات و امکاناتی که شما گردشگر گرامی میتوانید در این هتل ۴ ستاره استفاده کنید:

خدمات اتاق، میز پذیرش ۲۴ ساعته، نگهداری چمدان، خشکشویی، تمیز کردن خشک، فکس و کپی، روزنامه ها، صندوق امانات، امکانات برای مهمانان معلول، اتاق خانواده، آسانسور

این هتل ۴ ستاره در Al Barsha, Al Barsha,  Dubai, United Arab Emirates واقع شده است.

51289839