معرفی هتل کاسلز البرشا

هتلی ۴ ستاره در دبی بنام کاسلز البرشا

این هتل که از نظر رنکینک هتل ها چهار ستاره محسوب می شود در دبی قرار دارد و فاصله ی آن بیست کیلومتر تا مرکز دبی می باشد.

Cassells Al Barsha Hotel (1) Cassells Al Barsha Hotel (2)

بسیار مجلل بوده و امتیازی که دارد این است که در کنار ایستگاه مترو قرار دارد و می توان تنها با صرف پانزده دقیقه به مرکز خرید دبی برویم.

هتل رو به جزیره ی نخل می باشد و تعداد طبقات آن شش که دارای ۳۱۲ اتاق است می باشد که در مجموع نود سوییت دارا ست. از نظر امکانات تمامی آپشن ها مثل اینترنت پرسرعت، آسانسور، خدمات سرو غذا در اتاق تهویه ی مطبوع و… را داراست

Cassells Al Barsha Hotel (3) Cassells Al Barsha Hotel (4)

از طرفی هتل دارای اتاق هایی مناسب و بزرگ بوده که آسایشی کامل را برای افراد فراهم می کند. از نظر طراحی و معماری به سبک معاصر ساخته شده است و اتاق های آن دارای تلویزیون ۳۲ صفحه تخت ، اینترنت پر سرعت، مینی بار، مبلمان زیبا، آشپزخانه مجهز، لوازم تهیه‌ی چای و قهوه، حمام با دوش و وان حوله و دمپایی می باشد. دیگر نکته ی مهم این هتل این است که برخی از اتاق های آن رو به دریا می باشد و از نظر استراحت بسیار لذت بخش است.

Cassells Al Barsha Hotel (5) Cassells Al Barsha Hotel (10)

تفریحاتی همچون سونا فنلاندی، وان آب داغ آرامش بخش و اتاق بخار که هم برای مردان و هم برای زنان فراهم شده است و جوانان نیز میتوانند از زمین بازی آن استفاده کنند از طرفی برای سلامت گردشگران افرادی متخصص ماساژ فعالیت می کنند و ماساژ تایلندی از بهترین ماساژ های اعمال شده در این هتل می باشد همچنین گردش گران می توانند از سالن های بدن سازی این هتل به صورت روزانه استفاده کنند.

Cassells Al Barsha Hotel (9) Cassells Al Barsha Hotel (8)

استخر مخصوص هتل نیز مهیای  کاربران محترم هتل می باشند و پس از آن صندلی های مخصوص جهت آفتاب گرفتن نیز قرار داده شده است. از جهت غذا نیز هتل دارای رستورانی بسیار مجلل بوده که غذاهای متنوعی از جمله غذا های عربی و بین المللی در آن سرو می شود بوفه ی شام نیز مکان دیگری است در هتل که در لابی قرار دارد که افراد شام خود را در آن صرف می کنند.

Cassells Al Barsha Hotel (7) Cassells Al Barsha Hotel (6)

در این هتل شما گردش گر محترم می توانید از امکانات و تفریحات زیر استفاده کنید:

سونا، مرکز تناسب اندام، ماساژ، حمام، وان آب داغ، زمین بازی کودکان استخر در فضای باز،

همچنین شما گردش گر گرامی می توانید از خدماتی همچون خدمات زیر استفاده کنید:

میز پذیرش ۲۴ ساعته، نگهداری چمدان، خشکشویی، تمیز کردن خشک، فکس و کپی، روزنامه ها، خدمات اتاق، صندوق امانات، امکانات برای مهمانان معلول اتاق خانواده، ، آسانسور

محل قرار گیری این هتل ۴ ستاره در Al Barsha, Al Barsha,  Dubai, United Arab Emirates می باشد.

Cassells Al Barsha Hotel (11) Cassells Al Barsha Hotel (12)