هتل بیبلوس

هتل بیبلوس در دبی واقع شده است و از نظر رنکینگ کیفی چهار ستاره می باشد نکته ی خوبی که این هتل دارا است نوع مهمان نوازی متفاوت در آن می باشد. هتل بیبلوس دبی دارای معماری فنیقی می باشد همچنین نقاشی های دیواری، موزاییک و .. در نوع ساخت آن جلوه گر است.

10205094
این هتل در منطقه ی البرشا تی کام در محدوده ی شهر دبی واقع شده است و نزدیک مترو البرشا قرار دارد . این هتل از لحاظ امکانات دارای لابی با پذیرش بیست و چهار ساعته، آسانسور ،کافه،رستوران ، اینترنت رایگان است.

11440291

این هتل از نظر تعداد اتاق دارای ۱۵۰ اتاق می باشد و هرآن چه مسافر در آن وارد شوند چه از نظر تفریحی و چه از نظر کاری می توانند به راحتی در این هتل استقرار پیدا کنند. این هتل از مرکز تجارت جهانی ۱۵ کیلومتر فاصله دارد همچنین برج خلیفه در نزدیکی هتل می باشد.

10207393

اتاق های هتل دارای محیطی زیبا می باشد محیطی برای استراحت و یک میز کاری بسیار شیک در اتق قرار دارد از طرفی اتاق های هتل امکاناتی همچون: حمام‌ لوکس اختصاصی به همراه دوش، وان و سشوار، دستگاه پخش DVD و تلویزیون هوشمند،لوازم تهیه‌ی چای و قهوه ، روزنامه ، اینترنت، گاوصندوق، مینی ‏بار، سیستم تهویه‌ی مطبوع دارا می باشد

10207556

این هتل استخری رو باز همراه با بوفه در کنار آن دارد و همچنین در کنار آن نواری برای حمام آفتاب می باشد. سالن بدن سازی و اتاق های ماساژ نیز در هتل تفریحات ورزشی را برای شما مقدور می سازد.
بیبلوس شش رستوران و کافه دارد نام رستوران آن کونگ که از نوع رستوران هی کره ای است غذاهای کره ای را سرو می کند و در بخشی دیگر غذاهای بین المللی را می توانید همراه با انواع نوشیدنی میل کنید.

10207559

برخی از تفریحات و امکانات این هتل به شرح زیر می باشد:
تراس، بیلیارد، دارت، سونا، مرکز تناسب اندام، استخر در فضای باز (در تمام طول سال)، آبگرم و مرکز سلامتی، کلوپ تفریحی، ماساژ، بازی اتاق، کارائوکه

10254079
در زیر خدمات بسیار مهم دیگری از هتل بیان شده اند:
کرایه اتومبیل، شاتل فرودگاه (هزینه اضافه)، میز پذیرش ۲۴ ساعته، اکسپرس چک در / چک کردن، نرخ ارز، میز تور، خدمات بلیت، نگهداری چمدان، خدمات دربان، نگهداری از کودکان / خدمات کودک، خدمات اتاق، خشکشویی، تمیز کردن خشک، خدمات اتو، واکسی، امکانات نشست / ضیافت، خدمات شاتل (رایگان)، مرکز کسب و کار، فکس / کپی، منطقه سیگار کشیدن تعیین شده ، باربر / سالن آرایش و زیبایی، امکانات اتاق VIP، روزنامه ها، صندوق امانات، اتاق غیر سیگاری، امکانات برای مهمانان معلول، اتاق خانواده، آسانسور، اتاق عایق صوتی

10207602
می توانید با توجه به آدرس زیر به این هتل به عنوان محلی بسیار مناسب مراجعه نمایید:
Tecom, Tecom, Dubai, United Arab Emirates
Fax: ٩٧١۴۴۴٨٨٠۶٨
Phone: ٩٧١۴۴۴٨٨٠٠٠٠

10253763