ساحل گردی در دبی

سواحل دبی برای ان دسته از توریست هایی که به دریا و ساحل علاقه مند هستند مکانی بسیار مناسب است . این مکان ها یکی از جاذبه های گردشگری دبی می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند

dubai beach  (7)

.برای بازدید واستفاده از سواحل عمومی باید مقرراتی که تعیین شده است را رعایت کنید. بردن سگ و حیوانات اهلی به ساحل-رانندگی کردن وبردن ماشین–چادر زدن – اتش روشن کردن وپختن غذا –تشکیل پارتی وجشن های یزرگ در سواحل ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده با انها برخورد جدی خواهد شد.

dubai beach  (2)

آبهای ساحلی دبی بسیار آرام و کم تلاطم به‌نظر می‌رسند اما موج‌های آن می‌تواند شناگران را به آسانی از ساحل دور نماید. پس افرادی که به شنا علاقه دارند در هنگام شنا کردن باید بسیار مراقب باشند و تنها در صورت حضور نجات غریق در ساحل، به شنا کردن مبادرت نمایند .

dubai beach  (1)

مردم زیادی برای شنا کردن به سواحل  دبی می آیند که می توانند  در ساده‌ترین شکل از سواحل عمومی استفاده نمایند. سواحل عمومی دبی از کنار تالاب الممزر در شمال شرقی دبی آغاز می‌شود.

dubai beach  (6)

در مقابل، پارک‌های ساحلی از امکانات خوبی مانند اتاق تعویض لباس، استخرهای متعدد و زمین‌های ورزشی برخوردارند ولی ورودیه دریافت می‌کنند.

dubai beach  (5)

کسانی که می‌خواهند از امکانات عالی برخوردار شوند، ازسواحل خصوصی متعلق به هتل‌ها استفاده کنند. تالاب الممرز در شمال شرقی دبی شامل منطقه مخصوص برای شنا، جت اسکی و کلبه‌های چوبی می‌باشد.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

اگر به دنبال افتاب گرفتن شنا کردن و تماشای مردم هستید ساحل کرنیش جمیرا را انتخاب کنید که از امکانات ان می توان به نیمکت‌ها و میزهای دارای سایه بان، محل‌های ویژه بازی بچه‌ها، دوش آب و مناطق حفاظت شده برای شنا ماهیگیری اشاره کرد.

dubai beach  (3)

از زیباترین دیدنی های دبی ساحل عمومی مابین هتل متروپولیتن و هتل ساحلی شرایتون است که مهمانان هتل ها برای قدم زدن و تماشای مردم به این سواحل می روند. یکی از دلایل جذب گردشگران به دبی، سواحل دبی است که طرفدارن بسیاری را هر ساله به سمت خود می کشاند.