مرکز خرید الواحه و خلیفه

دو مرکز خرید بسیار مهم در امارات متحده عربی، مراکز خرید خلیفه و الواحه هستند که هم دارای دامنه ی وسیعی از نظر وسعت مرکز هستند و هم تعداد زیادی از فروشگاه ها برای اجناس مختلف در آن وجود دارد که علاقمندان می توانند خرید کنند

مرکز خرید الواحه و خلیفه

انواع برند ها و مدل ها، می توانید در این مکان بیابید. احترام و مردم داری اهالی این مرکز خرید بسیار زبانزد است. در هر واحد فردی ایستاده تا شما را راهنمایی کند تا به خرید روز خود بپردازید. شما بدین صورت می توانید سریع تر به سرویس های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید اما این برای خود فروشگاه ها هم محبوبیت آور و تبلیغی است. اگر احساس می کنید این افراد زیادی به شما و خریدتان توجه دارند سعی کنید با تشکر از آن ها خداحافظی کنید!

مرکز خرید الواحه و خلیفه

آخرین مد ها روز دنیا را می توانید برای پوشاک در این مراکز مشاهده کنید. عتیقه جات در این محل به وفور یافت می شود که می توانید به سراغ این دسته از فروشگاه ها بروید و از این عتیقه ها دیدن کنید.

البته قیمت عتیقه جاتی که در سطح شهر هستند بسیار مناسب تر هستند و کیفیت بهتری دارند. به هر حال خرید عتیقه جات را به بیرون از این مراکز بیاورید و از چانه زدن، طفره نروید.

مرکز خرید الواحه و خلیفه

حراجی های فصل بهار و تابستان در این مرکز نیز فرصتی مناسب برای خرید بهترین اجناس با قیمت پایین است.