پارک الممرز

پارک الممرز یکی از پارک های زیبا و ساحلی در دبی است که با مساحت حدودی ۱۰۶ هکتار، محل گردش و تفریح و تجدید روحیه ی بسیاری از ساکنان دبی و توریست ها، است. این محل یکی از پارک های دبی است که طرفداران جهانی دارد

پارک الممرز

برای رفتن و استفاده کردن از این پارک باید روزها از ساعت ۸ الی ۲۲:۳۰ و در روز های تعطیل تا ۲۳:۳۰ به این مکان بروید.

بخش های متفاوت پارک که از استقبال خوبی برخوردارند به صورت زیر انتخاب و معرفی می شوند:

استخرهای شنا : در استخرهای این پارک که به صورت مجزا برای بزرگ تر ها و کودکان به طور متفاوت طراحی و ساخته شده می توانید لحظاتی به شنا بپردازید. همچنین صندلی آفتاب گیری، رختکن، بوفه و دوش حتی گروه نجات غریق بر کیفیت خدمات این سرویس افزوده است.

پارک الممرز

کباب پز : اگر به طبخ کباب علاقه دارید و دوست دارید یک وعده ی غذایی کباب در این منطقه نوش جان کنید باید به ساحل شماره ۵ این پارک بروید و انواع کباب پز های سنتی تا مدرن را مشاهده کنید. همچنین در این بخش می توانید انواع جاذبه های تفریحی نظیر قطار بازی، بازی های ویژه کودکان، بازی های اوقات فراغت، اسکیت غلتکی، فوتبال و بسکتبال، دوچرخه اجاره ای، کلبه های ساحلی، استخرهای شنا، سایت های پخت کباب، رستوران ها و بوفه ها  را در اختیار داشته باشید. مزیت این پارک ارائه ی خدمات ویژه بانوان نیز می باشد.

پارک الممرز

 

پارک (شله ) : در این پارک می توانید ۱۵خانه ییلاقی را اجاره کنید که شامل امکانات پخت و پز، دوش گرفتن و زندگی می باشد.

آمفی تئاتر و برج :  در این مکان یک آمفی تئاتر مشهور قرار دارد که کنار ساختمان اداری و دروازی ورودی است. در این آمفی تئاتر جشنواره های موسیقی برگزار می شود. به برج ۸ متری وسط پارک هم می توانید مراجعه کنید و از بالای آن نماهای اطراف را مشاهده کنید.

بازی ها :  برای تفریح کودکانتان جای هیچ نگرانی نیست در این پارک می توان انواع امکانات تفریحی را مشاهده کنید که کودکان و بزرگسالان از آن لذت خواهند برد.

پارک الممرز