هتل آل بوستون سنتر رزیدنت

هتل آل بوستون سنتر رزیدنت هتل بسیار مجلل و زیبا جهت اقامت در دبی می باشد . هتل آل بوستون سنتر رزیدنت دارای شش ساختمان اصلی است که در هر ساختمان واحد های اقامتی وجود داردند که هر واحد دارای اندازه های متفاوت می باشند.

27700339

می توان از امکانات خوب این هتل به لابی با پذیرش ۲۴ ساعته ، صندوق امانات، آسانسور، بار، رستوران، دسترسی به اینترنت، مرکز کنفرانس مجهز به آخرین فناوری‌ها با تسهیلات کنفرانس، اتاق‌های جلسه، تهویه‌ی مطبوع ، دفتر و تجهیزات کامپیوتری برای کرایه کردن این هتل یک درایو ۵ دقیقه از دبی گلف و Yachtclub و ۵۰ متر از آل Nahda ایستگاه مترو واقع شده است اشاره نمود از جمله موارد قابل ذکر دیگر وجود مراکز خرید شگفت انگیز با فروشگاه های پر زرق و برق که از فروشگاه هایی همچون جواهرات و الماس، عطر های لوکس و ساعت و های زیبا و دیگر اجناس گران قیمت اشاره نمود.

48652613 48652732

اتاق های زیبای این هتل دارای یک آشپزخانه که مجهز به یخچال فریزر ، ظروف یک بار مصرف ، چای و قهوه ساز ، حمام ،مینی‌بار ، تخت دونفره یا کینگ ‌سایز، تهویه مطبوع و مجهز به تلویزیون های ماهواره ای می باشند.

48655173

تفریحاتی همچون تنیس و سونا باری ساکنان این هتل بسیار لذت بخش می باشند. سونا برای آرامش و تفریح بسیار مطلوب می باشد. در این هتل کارکنان در میز تور لابی می توانند با دادن اطلاعات و در اختیار قراد دادن یا همان اجاره اتومبیل به مسافران سهولت رفت و آمد را ایجاد می کنند. همچنین بهترین تور ها نیز از طریق هتل می توان انتخاب نمود و میز پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته باز می باشد. استخر رو باز، سونا و سالن بدنسازی از جمله امکانات ورزشی هتل هستند.

48658445

نام رستوران این هتل چشمه و کافه می باشد که مهمان ها می توانند از بسیاری غذا های تخصصی در منطقه و بین المللی استفاده کنند و همچنین غذاها متعددی را می توانند از بازار غذایی میل کنند.

48658998

خدمات اتاق، کرایه اتومبیل، خدمات شاتل (رایگان)، میز پذیرش ۲۴ ساعته ، اکسپرس چک در / چک کردن، نرخ ارز، میز تور، خدمات بلیت، نگهداری چمدان،ATM  یا ماشین پول نقد در هتل، نگهداری از کودکان خدمات / کودک ، خشکشویی، خشک تمیز کردن، خدمات اتو، امکانات نشست / ضیافت، مرکز کسب و کار، فکس / فتوکپی، آرایشگر / سالن آرایش و زیبایی، امکانات اتاق VIP، روزنامه، صندوق امن، مغازه ها (در هتل)، اتاق های غیر سیگاری ها، اتاق های خانوادگی و آسانسور از جمله خدمات این هتل هستند.

48664133 48664433