پیشنهاد یک سفر یک روزه به دبی

اگر فقط برای تعطیلات آخر هفته به دبی سفر کرده اید و قصد اقامت طولانی در آنجا را ندارید برایتان پیشنهاداتی داریم تا هرچه بهتر از این سفر کوتاه خود بهره ببرید.

پاساژ دبی جایی که هنگام ورود به آن زیباترین چشم انداز از رقص فواره ها را می ببینید و برای همیشه در خاطر خود ثبت می کنید. در این پاساژ از لذت نوشیدن بهترین نوشیدنی های جهان بهرمند شوید و طعم ماست یخی را هم امتحان کنید. در هنگام خارج شدن از پاساژ نیز نمایی باشکوه از مرتفع ترین برج جهان یعنی برج خلیفه را خواهید دید.

travel-emarat-4

لذت یک پیاده روی طولانی را در سواحل کایت با بیش از ۵ کیلومتر مسیر پیاده روی تجربه کنید و از دیدن نمای زیبای برج العرب هنگام ورزش لذت ببرید.

فلای دبی مکانی است که به صورت رایگان دوچرخه هایی را در اختیار شما می گذارد تا در پیست دوچرخه سواری آن از این ورزش بی نظیر لذت ببرید. اگر هوس کردید به فلای دبی بروید حتما از قبل دوچرخه رزو کنید چون طرفداران زیاد آن ممکن است قبل از شما همه دوچرخه ها را تصاحب کنند.

dxb (1)
جزیره زیبای نخل ساخته شده به دست بشر در آبهای نیلگون خلیج آرامشی بی نظیر و استثنایی را نصیب شما می کند و شما را به حیرت و هیجان می آورد. بازدید از آتلانتیس و هتل جمیره هم خالی از لطف نیست.

Crowne-Plaza-Dubai-2

هتل وان اند اونلی رویال میراژ یا مدینه جمیره با امکانات آب گرم خود منتظر است تا شما را به آرامش برساند و خستگی سفر را از شما دور کند.

در مجتمع مدینه جمیره خرید کردن آن هم با قیمت های مناسب و منصفانه واقعا لذت بخش است.

07012006-223539-1

پارک ساحلی جمیره از نقاط دیدنی دبی با سواحل تمیز و امکانات بی نظیر انتخاب دیگری است که در ماه های با هوای معتدل و مناسب می تواند اوقات خوشی را برای شما رقم بزند. لذت خوردن لذیذترین غذاها و خرید از بهترین فروشگاه های زنجیره ای را در تفرجگاه ساحلی جمیره تجربه کنید.

d78760c40b75295da49c0d510c2a189b

از آنجا که بهترین رستورانهای دبی در این ساحل واقع شده اند بنابراین هنگام وارد شدن به این رستورانها با خود فکر کنید که چقدر می خواهید هزینه کنید اگر خوردن غذای ارزانتر را ترجیح می دهید از رستورانهای ساده تر که در مسیر هستند استفاده کنید.