هتل رویال فالکون دبی

اگر به دنبال یک هتل سه ستاره با امکانات متوسط در دبی هستید می توانید به هتل رویال فالکون دبی فکر کنید. این هتل با امکانات متوسط در دیره و در خیابان صلاح الدین منتظر حضور شماست.
 هتل رویال فالکون دبی
اگر می خواهید بیشتر اوقات روز را در حال گردش و تفریح و بازدید باشید، می توانید این هتل مقرون به صرفه را برای استراحت انتخاب کنید. تمام مسافران با خاطرات خوش از این هتل خارج می شوند پس خوب است که شما نیز یک بار آن را تجربه کنید.
 هتل رویال فالکون دبی
اگر قصد داشته باشید با مترو به ادامه ی سفر خود بپردازید این هتل بهترین انتخاب در هتل های دبی است چرا که تا مترو تنها ۳ دقیقه مسافت راه است. برای رسیدن به فرودگاه بین المللی انتخابی معقول است چرا که فاصله دو کیلومتری هتل تا فرودگاه بسیار خوب است. بنابراین این هتل موقعیت مکانی خوبی دارد.
ترنسفر هتل برای جابجایی مسافران و مقیمان هتل به سمت فرودگاه ها و فروشگاه ها، در خدمت مسافران است.
 هتل رویال فالکون دبی
تقریبا می توان گفت محیطی بی سر و صدا است. در این هتل اتاق ها به شیوه کلاسیک طراحی شده اند. موقعیت هتل چنان است که به راحتی می توانید به مراکز مهم شهر دسترسی داشته باشید.
 هتل رویال فالکون دبی

دکوراسیون این اتاق ها شیک است. تعداد اتاق ها ۸۴ تا ذکر کرده اند که اندازه ای تقریبا مناسب و جا دار هستند. در میان مدل های مختلف اتاق ها، اتاق با مدل شاه نشین و سوئیت ها با کیفیت ترین اتاق ها هستند. در هر اتاق به اندازه ی کافی امکانات زندگی نظیر امکانات صوتی و تصویری، وجود دارد. امکانات ویژه معلولین در اتاق معلولین، خدمات اینترنت و پارکینگ رایگان نیز از ویژگی های دیگر هتل می باشد.

 هتل رویال فالکون دبی

یکی از علل محبوبیت این هتل، وجود جاذبه های توریستی در جوار این هتل می باشد.

از امکانات رفاهی و تفریحی هتل می توان به استخر، سونا و جکوزی، حمام آفتاب و … اشاره کرد. سرویس های ماساژ این هتل هم بسیار مناسب هستند. برای خرید می توانید به فروشگاه های داخلی هتل هم مراجعه کنید.

 هتل رویال فالکون دبی

البته نا گفته نماند رستوران هتل دارای انواع غذاهاست که به لذت سفر شما می افزاید.

 هتل رویال فالکون دبی